Kilka słów o mnie

Nazywam się Michał Dąbski i specjalizuję się w pracy nad rozwojem umiejętności mentalnych oraz profesjonalną pomocą psychologiczną w sporcie. Gwarantuję najwyższą jakość pracy w oparciu o ukierunkowane wykształcenie oraz doświadczenie w sporcie na najwyższym światowym poziomie. Jestem psychologiem, dlatego zapewniam fachową pomoc, w każdej życiowej sytuacji sportowca. Byłem zawodnikiem sportów walki oraz prowadzę aktywny tryb życia, dlatego doskonale rozumiem trud treningów i rywalizacji. Oddycham tym samym powietrzem co moi zawodnicy, pełen energii wspieram ich bezwarunkowo i wierzę, zawsze wierzę w ich sukces!

Mój warsztat to wieloletnie doświadczenie praktyczne w kilkudziesięciu dyscyplinach, praca na zgrupowaniach oraz zawodach w Polsce i za granicą. Powołanie do kadry w przygotowaniach do igrzysk olimpijskich oraz praca z mistrzami Polski, Europy i Świata. Przez 2 sezony byłem w sztabie pierwszego zespołu Legii Warszawa, gdzie zdobyliśmy dwa tytuły Mistrza Polski.

Moim celem jest skuteczna współpraca z zawodnikami, sztabami szkoleniowymi w zwiększaniu szans na zwycięstwo w sporcie!

Dużym atutem i przewagą moich usług jest wieloletnie doświadczenie pracy w biznesie gdzie praktykę menedżerską, strategiczne planowanie, zarządzanie projektami z powodzeniem wdrażam do sportu, rozwijając zespoły sportowe poprzez aktywną współpracę z całym sztabem.

Zobacz moją pracę naukową pt.: "Badanie skuteczności treningu mentalnego w tenisie – wpływ treningu na wybrane umiejętności psychologiczne młodego sportowca"

Poznaj mnie bliżej

kilka faktów z mojego życia

  • Psycholog SWPS
  • Pedagog AWF
  • Zarządzanie SGH
  • Sport: 2 specjalizacje trenerskie
  • 2 szkoły trenerskie: Trener Biznesu, Master Business Trainer
  • Nauczanie i samorozwój to moja pasja
  • Podróże - poznawanie świata i kultur
Michał Dąbski w akcji ze sportowcami
Michał Dąbski w akcji ze sportowcami Michał Dąbski w akcji ze sportowcami